Tuesday, January 18
Shadow

बहिनीलाई बिएससी नर्सिङ पढाउने पठाओ राइडर सुनिलको सपना खो’स्यो टि’परले !

पुरा खबर

सुनिलप्रसाद महतो दिनभरि मोटरसाइकल वर्कसपमा काम गरेर बुधबार साँझ आफ्नो डेरा फर्केका थिए।कलंकीस्थित उनी काम गर्ने वर्कसपबाट डेरा नजिकै थियो।

उनी पुग्दा कान्छी बहिनीले कोठामा खाना पकाइसकेकी थिइन्। हत्तपत्त खाना खाएर उनी मोटरसाइकल स्टार्ट गरेर निस्किइहाले।

पर्सा, जगरनाथपुर गाउँपालिका घर भएका २५ वर्षीय महतो दिनभर वर्कसप र रातको समय पठाओ राइडरको काम गर्थे।दसैंको फूलपातीको दिन मात्रै बागमती प्रदेश-२-०३०प ८७२५ नम्बरको नयाँ मोटरसाइकल निकालेपछि उनले अतिरिक्त कमाइका लागि पठाओ राइडरको काम सुरू गरेका थिए।

बुवा प्रेमचन्द्रका अनुसार सुनिल चार वर्षदेखि काठमाडौं बस्दै आएका थिए। गाउँमा प्लस-टू पढाइ सकेर सुनिल काठमाडौं आएका थिए। यहाँ वर्कसपमा काम गर्न थालेका थिए। उनले आफ्नी कान्छी बहिनीलाई पनि यतै पढाउने भनेर ल्याएका थिए।

अहिले उनकी बहिनी बिएस्सी नर्सिङ पढ्ने तयारीमा थिइन्। ‘बहिनीलाई बिएससी नर्सिङ पढाउने भनेर रातदिन काम गरिरहेको थियो,’ शुक्रबार महानगरीय प्रहरी वृत्त गौशालामा भेटिएका प्रेमचन्द्रले मलिन स्वरमा भने।त्यस दिन साँझ घरबाट निस्केका सुनिल राति अबेरसम्म फर्केनन्।

फर्किएलान् नि भनेर बहिनीले पनि राति खोजी गरिनन्।बिहान सुनिलको मोबाइलमा फोन गर्दा पो उनले थाहा पाइन्- सुनिल त राति नै दु’र्घटनामा बि’तिसकेछन्। यो खबर साभार गरियको हो ।