Tuesday, January 18
Shadow

सिद्धार्थको मृत्यु पछि शहनाजको पहिलो भिडियो सार्वजनिक, लाइभमा आएर भनिन्, ‘मलाई केही ठिक लागेको छैन’ (भिडियो हेर्नुस्)

पुरा खबर,

सिद्धार्थ शुक्ला अब यस दुनियाँमा छैनन् तर उनका निकट र उनका प्रशंसकहरुले उनलाई बिर्सन सकेका छैनन्।

अहिले सम्म अभिनेता को प्रशंसकहरु स्तब्ध छन् र उहाँलाई मिस गर्दै छन्।

शहनाज गिल पनि यस सूचीमा पर्छिन, जो अझै पनी विश्वास गर्न सकेकी छैनन् सिद्धार्थ अब यस संसारमा छैनन्। अहिले सम्म शहनाज घरमा बन्द छन् र घर बाट बाहिर आएकी छैनन्। तर, यसै बीचमा अभिनेत्रीको एउटा भिडियो सार्वजनिक भएको छ।

यो शहनाज को एक पुरानो भिडियो हो जुन अहिले निकै भाइरल हुँदैछ। यस भिडियोमा उनी मृत्युको बारेमा आफ्नो राय दिइरहेकी छिन्। यो भिडियो मा शहनाज सुशान्त सिंह राजपुत को मृत्यु को बारेमा कुरा गर्दै छन्। तपाइँ सुन्न सक्नुहुन्छ कि शहनाज यस भिडियो मा बोल्दै सुन्न सकिन्छ कि, ‘हाम्रो जीवन जति छ, हामी त्यति धेरै बाँच्नु पर्छ।

त्यहाँ दु ख र खुशी हुन सक्छ, किनभने धेरै नाम कमाउने नाममा मानिस त्यसैको पछाडी दौडिरहेका छन् । तर निकै चर्चित भएकै बेलामा कसैले संसार छोड्यो भने त्यो राम्रो लाग्दैन किनकी उसको उमेर धेरै जवान थियो।

मानिसहरु शहनाज गिल को यो पुरानो भिडियो देखे पछि भावुक हुँदै छन् । सिधार्थको निधन भएको आज एक महिना भैसकेको छ। हो, सेप्टेम्बर महिनाको यस दिन, सिद्धार्थ शुक्लाको हृदय घा त बाट मृत्यु भयो। अभिनेताले मात्र ४० वर्षको उमेरमा यस संसारलाई बिदाइ गरे। यो खबर सामाजिक सञ्जालबाट साभार गरियको हो ।