Tuesday, December 7
Shadow

८ कक्षामा पढ्ने यु’वती बि’रामी भइ अस्पतालमा भर्ना, रिपोर्ट हेर्दा है’रान भएर आमा बे’होस

स्कुलको ८ कक्षामा पढ्ने कि’शोरी ल’गातार दु’ब्लाउँदै गएकी थिइन् । छोरीको हा’लत देखेर आमाले उनलाई भारतको पञ्जाव स्थित एक अस्प ताल लिएर गइन् । अस्प ता लमा डाक्टरले उनको जाँच गरेपछि आमा लाई रिपोर्ट दिंदै छोरी ए’च आ’इ भी सं’क्र मित भएको बताए पछि आमा बे’होस भइन् । आमाले छोरी कसरी संक्रमित भइन् भन्ने थाहा नभएको बताएकी छिन् ।

कि’शोरीका अनुसार उनको साथमा ११ र १२ कक्षा पढ्ने ३–४ जनाको समूह छ । केही समय अघि देखि उनीह रुको मित्रता थियो । एक दिन साथी हरुले उन लाई सेतो रंगको पा’उ डर ल्या’एर सुँ’घ्न भने । साथी हरुको कुरा मानेर उनले पनि त्यो पाउ डर सुँ’घेर हेरिन् । त्यस पछि विस्तारै त्यसको बा’नी भयो । उनले विगत १ वर्षदेखि यसको न’शा गर्दै आएको बताए की छिन् । कि’शोरीका अनुसार गाउँकै केही युवकले ला’गू पदा’र्थको स’प्लाइ गर्छन् । उनले ती केटा हरुलाई चि’न्दिनन् किनकी यो न’शा उनका सा थीहरु कहाँ आउँछ । साथी हरुले पछि उन लाई दिन्छन् । यसैले आज उनको हा’लत यस्तो भएको छ । माथिको तस्बिर केबल प्रतिका त्मक तस्बिर हो ****** यो समा चार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नु होला ******