Tuesday, October 26
Shadow

लोक गायक पशुपती शर्मा एक्कासी अस्पताल भर्ना ? आयो यस्तो मार्मिक भिडियो (भिडियो सहित)

नेपाली लोक संगीत क्षेत्रमा एकछत्र राजा गर्न सफल गायक पशुपति शर्मा एक अनि सर्जक तथा एकदमै चर्चीत लोकदोहरी गायक पनि हुन । उनको पछिल्लो समय “लु ट्न सके लु ट” निकै नै चर्चीत एवम् गीतका केही दृश्य र शब्दका कारण वि”वादति बनेको थियो । उक्त गीतमा पनि पशुपति शर्माले नेपालको राजनीति, प्रशासन क्षेत्रमा रहेको वि”कृतिको कुरा उठाएका छन् । उनले नेपाली समाजमा रहेको वि”कृति, काम नगर्ने तर हल्ला बढी गर्ने प्र वृत्ति आदिलाई पनि ब्य”ङ्ग्य गरेका छन् । हेर्नुहोस भिडियो

त्यस्तै अहिले पशुपति शर्मा को समय सान्दर्भिक लोक गित बजारमा सार्बजनिक भयको छ।विश्व भरि कोरोनाको त्रा”स संगै थुप्रै मानिसहरुको मृ”त्यु भैसकेको सन्दर्भमा आफुलाई को”रोना सं”क्रमण भैसकेपछि आफ्नो दिमाख मा के के कुरा खेल्छन त ? तीनै शब्दहरुलाई जोडेर मन छु”ने गित बजारमा ल्याएका छ्न ।

यो पनि
यस कारण घरको मुल ढोकाको अगाडि यी ४ चिज कहिल्यै राख्नु हुँदैन।
झोलुङगे पुलबाट खसेका रमेशको अन्तिम बिदाई यसरी गरियो, भिडियो हेर्नुस

भि”डियो तर्फ दुर्गा पौडेलले छायांकन तथा निर्देशन दुवै पाटो सम्हालेका छन् भने नबिन घर्ति मगरले उत्कृष्ट भि”डियो सम्पादन गरेका छन्।उक्त भिडियोमा पशुपति शर्मा र सगुन शाहीको मन छु”ने अभिनय रहेको छ। यस भिडियो गायक पशुपति शर्माकै आधिकारिक युटुब च्यानल मार्फत बजारमा सार्बजनिक गरियको छ। भिडियो हेर्न तल क्लि”क गर्नुहोला ।